Заява Рефата Чубарова щодо запобігання насильства у Києві

Декабрь 14, 2013 13:30Бачили: 31

Україна і всі ми, багатонаціональний Український народ, переживаємо драматичні дні!

Прагнення переважної частини українського суспільства інтегруватися до європейської цивілізації, європейської політичної й економічної спільноти, що, зокрема, передбачає впровадження сучасних загальнолюдських стандартів стосунків між окремими людьми, народами, конфесіями тощо, викликало шалений спротив внутрішніх і зовнішніх противників євроінтеграційних устремлінь України.

Сьогодні стає очевидним, що противники євроінтеграції України готові розв’язати пряме зіткнення між людьми. З цією метою по всій країні, включаючи і Автономну Республіку Крим, органами влади здійснюється безпрецедентна примусова мобілізація і направлення у Київ підневільних від влади людей. Перед ними поставлено завдання протидіяти учасникам мирної акції на Євромайдані.

Дуже висока ймовірність того, що в найближчі дні в Києві можуть відбутися трагічні події, спровоковані супротивниками євроінтеграції України.

З метою запобігання трагедії, наслідки якої можуть бути катастрофічними як для України, так і всієї системи європейської безпеки,  вкрай важливо постійне перебування серед учасників мирних акцій на Євромайдані представників дипломатичних представництв і місій, акредитованих в Україні, журналістів і парламентаріїв з різних країн.

Впевнений, що лише спільним зусиллям нам вдасться запобігти провокаціям та уникнути будь-якого насильства  щодо учасників мирних акцій громадян України.

Голова

Меджлісу кримськотатарського народу                       Рефат Чубаров

14 грудня 2013 року

Тегі: