Заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла увезли на допит

Апрель 24, 2015 19:19Бачили: 8

Першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла співробітники Слідчого комітету Росії в Криму відвезли на допит, інформує Крим.Реалії.

Про це повідомив активіст кримськотатарського руху, голова Центрвиборчкому Курултаю Заїр Смедляєв, у п’ятницю 24 квітня, на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні під час засідання Меджлісу кримськотатарського народу, перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял вивезений на допит у слідчий комітет», – написав Смедляєв.

Це не перший допит, на який викликають Нарімана Джедляла. Наприкінці травня 2015 в управлінні Слідчого комітету в Криму пройшов допит першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла в рамках розслідування кримінальної справи, пов’язаної з подіями 26 лютого 2014. Після допиту в будинку Джеляла співробітники правоохоронних органів провели обшук

26 лютого 2014 під Верховною радою АРК зібралися противники і прихильники відділення Криму від України. Кримським татарам, представникам Меджлісу і проукраїнським активістам протистояли проросійськи налаштовані громадяни, яких організували лідери «Руської єдності» на чолі з нинішнім керівником Криму Сергієм Аксьоновим.

Тегі: