Єдина в світі кримськотатарська радіостанція Meydan відзначила ювілей концертом

Март 9, 2015 20:51Бачили: 4

У Сімферополі, у Кримському драматичному Українському музичному театрі 8 березня відбувся концерт, приурочений до десятиріччя радіостанції Meydan. На сцені виступили зірки кримськотатарської естради, у тому числі фіналісти проекту телеканалу ATR «Tatli Ses». Про це повідомив сайт Крим.Реалії.

«Ми сьогодні зібрали всіх наших зірок, починаючи від молодих і закінчуючи дорослими, титулованими зірками. Радіостанція планує продовжувати свою роботу, і ми сподіваємося, що зустрінемо ще не одне десятиліття разом», – сказав головний редактор радіо Meydan Асан Хайретдінов,

Він додав, що вже 10 років радіостанція працює для своєї аудиторії, яка тривалий час була позбавлена можливості чути в ефірі рідну мову та народні пісні.

«Meydan –  це єдина в світі кримськотатарська радіостанція, і це нас багато до чого зобов’язує», –  зазначив Хайретдінов.

Главред Meydan також звернув увагу на те, що за 10 років, що минули з дня заснування радіостанції, так і не вдалося розширити зону її мовлення на весь Крим. За його словами, кримські татари живуть на всій території півострова, а слухати Meydan в ефірі можуть лише жителі Сімферополя і Сімферопольського району.

5 лютого кримськотатарська FM-радіостанція відзначила свій ювілей. У цей день 10 років тому рівно опівдні в ефірі вперше прозвучали позивні першої і єдиної в світі радіостанції, що віщає кримськотатарською мовою. Головним своїм завданням колектив Meydan бачить розвиток і популяризацію кримськотатарської мови та культури.

Тегі: