Виступ Рефата Чубарова на третій щорічній зустрічі представників Меджлісу, дипломатичних місій та міжнародних організацій (Частина 1)

Ноябрь 22, 2013 07:00Бачили: 53

Ваші Високоповажності Панове Посли!

Високі представники іноземних дипломатичних представництв та представництв міжнародних організацій в Україні!

Вельмишановні народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим!

Шановні журналісти!

Пані та панове!

Це честь для мене вітати вас на третій щорічний зустрічі керівництва Меджлісу кримськотатарського народу з главами іноземних дипломатичних представництв та представництв міжнародних організацій в Україні.

Дякую вам за те, що у ваших напружених робочих графіках, особливо з огляду на підготовку до Вільнюського саміту, знайшовся час для нашої зустрічі. Ми цінімо таку високу повагу та розуміння важливості кримськотатарської проблеми нашими партнерами.

Шановні учасники заходу, буквально три тижні тому відбулася перша сесія Курултаю кримськотатарського народу VIскликання, на якому було обрано новий склад Меджлісу кримськотатарського народу та його Голову!

Отже, шановні пані та панове, дозвольте мені представити високоповажному зібранню новобраних членів Меджлісу кримськотатарського народу, які сидять поруч з нами за столом

Всі мої товариші по Меджлісу пройшли через подвійні вибори. Спочатку вони отримали довіру виборців, які обрали їх делегатами Курултаю кримськотатарського народу – вищого представницького органу кримськотатарського народу,  потім – довіру делегатів Курултаю, які обрали їх членами Меджлісу.

Хочу запевнити вас, що новообраний Меджліс, виконуючи рішення Курултаю кримськотатарського народу, продовжуватиме зусилля своїх попередників щодо відновлення прав кримськотатарського народу. В нашій діяльності і далі залишатимуться незмінними принципи ненасильства, опори на основоположні міжнародні акти щодо прав людини та прав народів, збереження територіальної цілісності та суверенітету Української держави.

Для нас також залишаються пріоритетними подальший розвиток інститутів національного самоуправління кримськотатарського народу, що формуються на засадах виборності, демократії та широкого і різноманітного плюралізму у кримськотатарському соціумі.

Як і раніше, головним інструментом та способом для успішного розв’язання чисельних питань, пов’язаних з поверненням, облаштуванням та відновленням прав кримськотатарського народу ми вважаємо сталий, системній та постійний діалог між владою та представницькими органами кримськотатарського народу.

Частина 2

Частина 3

фото прес-служи Меджлісу