У Києві відкриється виставка Ельміри Шемседінової

Февраль 12, 2014 09:00Бачили: 50

13 лютого в Києві відбудеться відкриття персональної виставки живопису Ельміри Шемседінової, повідомили в прес-службі ГО «Земляцтво кримських татар у місті Києві”. На виставці будуть представлені роботи кількох років, олійний живопис – натюрморти та пейзажні серії. Ельміра — активний учасник всеукраїнських пленерів, тому її роботи репрезентують різноманітні мальовничі куточки України: Київ, Крим, Івано-Франківськ, Карпати, Полтавщина, Качанівка.

Відкриття виставки відбудеться о 18:00 у Київській галереї «Арт-Мікс» за адресою вул. Мельникова 6.

Виставка працюватиме протягом місяця.

Для довідки: Ельміра Шемседінова — художник-живописець-монументаліст – народилась 14 лютого 1989 року в місті Києві. Походить із сім`ї відомого українського архітектора Ірфана Шемседінова.

Навчалася в Державній середній художній школі ім. Т.Г. Шевченка. Згодом вступила до Національної Академії Образотворчого мистецтва та Архітектури в місті Києві на живописний факультет,  до майстерні Монументального живопису професора М.А. Стороженка. Наразі навчається в асистентурі-стажування при НАОМА. Живе та працює в Києві. З 2013 року член Національної Спілки художників України. Проводила персональні виставки, брала участь у багатьох колективних і всеукраїнських вернісажах.