Умови конкурсу блогерів

Ноябрь 26, 2013 12:44Бачили: 166

Конкурс проводиться для заохочення блогерів та популяризації їхньої діяльності у двох номінаціях:

Найкраща публікація в блозі на тему на тему «Сучасне життя в мультикультурному регіоні – Крим»: від блогерів очікується інформативність, повнота розкриття певної проблеми, досягнення, події та/або їх узагальнення, доступність викладу, блогер має бути автором написаного тексту.

Найкраща фотографія в блозі на тему «Сучасне життя в мультикультурному регіоні – Крим»: від блогерів очікується інформативність, блогер має бути очевидцем або учасником того, що описує, фотографії мають точно відображати певні аспекти життя мульткультурного Кримута надавати глядачам представлення про їхню суть.

Правила реєстрації:

Участь у цьому Конкурсі автоматично означає прийняття цих умов та правил.

На момент реєстрації достатньо мати блог в Інтернеті та надіслати на вказану нижче адресу:

Для першої номінації: посилання на авторську публікацію у своєму блозі, а також текстовий варіант цієї публікації у форматі MS Word або Open Office. Обсяг публікації становить до 15.000 знаків. Мова публікації: українська, російська, кримськотатарська.

Для другої номінації: посилання на авторську фотографію у своєму блозі, а також фотографію у повному обсязі в форматі JPEG. Лінійні розміри фотографій не повинні виходити за рамки дозволених. Максимальний розмір фотографії, що присилається на конкурс — не більше 400 кбайт (лінійні розміри не менше 800 пікселів), виняток становить Панорама — не більше 400 кбайт (лінійні розміри не менше 900 пікселів по більшій стороні і не більше 1600 пікселів (горизонтальна сторона) та 900 (вертикальна)).

Прикріплені файли не архівувати. Кожне посилання (з прикріпленим текстовим варіантом або фото), якщо конкурсант планує надіслати їх декілька, надсилається окремо.

Крім того, у листі необхідно обов’язково вказати своє справжні ім'я та прізвище, регіон проживання, а також номер телефону та електронну пошту для зв'язку. При  подачі недостовірних даних – в разі перемоги приз не вручатиметься. Необхідно вказувати своє реальне ім'я відразу.

Як тільки роботу надіслано на вказану електронну адресу, вона вважається остаточною заявкою і її більше не можна переробляти, редагувати або замінювати іншою. Кожен конкурсант може подавати не більше, ніж 5 посилань в одну номінацію.

Подача робіт на конкурс здійснюється до 17.00 (За Києвським часом) 20 лютого 2014 року шляхом їх відправки на електронну пошту організаторів конкурсу: krym.konkurs.blog@gmail.com з копією на best.crimean.blogger@gmail.com.

Підсумки конкурсу

Переможців обиратиме компетентне журі, до складу якого входять відомі журналісти та блогери (які не беруть участь у конкурсі), фотографи, а також представники громадських організацій.

Переможцям буде надіслано повідомлення перед церемонією нагородження. Переможці повинні підтвердити свою згоду на участь у нагородженні протягом 3 календарних днів. Якщо відповідь не надійде вчасно, Організатор Конкурсу залишає за собою право вибрати наступного переможця.

Організатори можуть самостійно розміщувати конкурсні роботи на сайтах та сторінках конкурсу в соціальних мережах.

На переможців очікують планшети, тих, хто посяде другі місця – фотоапарати, треті – модеми.

Загальні вимоги до конкурсних робіт

Блогери мають надсилати роботи, авторами яких являються, а також посилання на них, якщо вони були опубліковані в блогах в період з 1 жовтня 2013 року по 20 лютого 2014 року (включно).

Роботи беруть участь в конкурсі один раз. Повторна участь робіт, які вже виставлялися в конкурсі, не допускається.

Організатори Конкурсу залишають за собою право дискваліфікувати на власний розсуд будь-який матеріал, що не відповідає цим критеріям, а також меті й змісту конкурсних правил та умов.

Не приймаються на конкурс наступні роботи: низького рівня виконання та поганої якості, з розмірами та форматами не відповідними Правилам конкурсу; роботи, визнані організаторами конкурсу невідповідними тематиці конкурсу, а також в яких міститься пропаганда політичних партій та релігійних організацій, роботи порнографічного спрямування, фотографії мертвих тварин, людей, фотографії на яких кров або імітація крові, насильства, жорстокі сцени з дикої природи, пропаганди насильства, що ображають релігійні та національні почуття, тощо.

Однакові роботи, а також видозмінені (наприклад один кадр у кольоровому, а інший в ч/б виконанні, або дуже схожі) не будуть прийматися на конкурс. Тобто тільки одна робота буде допущена до участі в конкурсі.

Організатори закликають авторів пам'ятати про цивільний кодекс і закони України. Відповідальність за публікацію зображень без відома і дозволу моделі (людина в кадрі) несе Автор. Відповідальність за авторство роботи та дотримання вимог чинного законодавства України несе учасник, який надіслав роботу на конкурс та представився її автором.

Роботи, надіслані на конкурс, залишаються на сайтах та сторінках конкурсу у соціальних мережах. Видалити їх можуть тільки організатори конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, можуть бути використані для реклами самого конкурсу та проектів КНЦПДЖ.

Строки конкурсу

На конкурс допускаються роботи, які були опубліковані в блогах у період з 1 жовтня 2013 року по 20 лютого 2014 року (включно).

Підбиття підсумків та нагородження переможців конкурсу: лютий – березень 2014 року.

Загальні:

Організатори Конкурсу залишають за собою право змінити умови Конкурсу, змінити його періоди із будь-якої причини.

У разі виникнення будь-яких питань або розбіжностей у поглядах на дотримання, інтерпретацію або застосування цих конкурсних вимог або інших положень конкурсних правил Організатори Конкурсу залишають за собою виняткове право вирішувати ці питання або залагоджувати розбіжності в поглядах на власний розсуд.

Організатори Конкурсу не відповідають за жодні типографські помилки в оголошенні про конкурс чи в умовах конкурсу.

Про авторські права

Всі права на роботи, надіслані для участі в конкурсі, залишаються за авторами робіт. Учасники Конкурсу мають бути єдиними власниками авторського права на фото та публікацію, які надсилається на Конкурс. Надсилаючи фото та публікацію на Конкурс, Ви гарантуєте, що Ви автор та власник авторських прав на це фото. Авторське право на фото має відповідати чинному законодавству.

Організатори Конкурсу не відповідають за жодні суперечки між співавторами у зв’язку з матеріалами, поданими на Конкурс.

Організатори Конкурсу на власний розсуд можуть зв’язуватися з Конкурсантами і пропонувати їм співпрацю в додаткових проектах.

Як тільки роботу буде прийнято до участі в конкурсі, ім’я або ім’я користувача, персональна інформація конкурсанта може стати публічним надбанням.

Тегі: