У Сімферополі завершилися курси для жінок, організовані турецьким управлінням

Август 1, 2014 10:37Бачили: 10

31 серпня в Сімферополі відбувся урочистий випускний з нагоди завершення курсів основ Ісламу і читання Корану для жінок, організованих Управлінням у справах релігії Турецької Республіки в Криму. Про це повідомили в прес-службі ДУМК.

Курси, що розпочалися у вересні 2013 року, закінчили 23 жінок різного віку. Вони оволоділи знаннями з основ Ісламу, вільно читають Коран і знають напам’ять низку сур.

З успішним закінченням курсів жінок привітав Муфтій мусульман Криму хаджі Еміралі Аблаєв. Муфтій вручив випускникам сертифікати про закінчення Курсів основ Ісламу і читання Корану. Він відзначив важливість проекту, так як вони готують релігійно освічених жінок, які виховуватимуть своїх дітей, онуків у нормах традиційного Ісламу, що, в свою чергу, послужить фундаментом здорового суспільства.

Аблаєв подякував Турецькій Республіці за надану підтримку і допомогу кримськотатарському народу.

Крім того, в Муфтіяті повідомили, що на початку серпня в навчальному центрі Управління у справах релігії Турецької Республіки у Криму відкриваються літні курси з вивчення основ Ісламу. На курси запрошуються всі бажаючі.