У Криму не дозволили відзначати День кримськотатарського прапора

Июнь 4, 2015 15:18Бачили: 9

Російська влада Криму відмовила оргкомітету в проведенні Дня кримськотатарського прапора, який був запланований на 26 червня в житловому масиві Фонтани. Про це написав у Фейсбуці один з організаторів Асан Емір-Сале.

За його інфомацією, причина відмови – повідомлення про заплановані заходи, подане раніше іншою кримськотатарською організацією. Про це повідомляється в офіційному документі, який отримали громадські діячі.

До оргкомітету входять кримськотатарські громадські організації та ініціативні групи.

У Криму 26 червня планували провести заходи, присвячені святкуванню Дня кримськотатарського прапора. Було заплановано низку заходів, серед яких фотоконкурс, конкурс дитячих малюнків, змагання з боротьби куреш, квест.

Оскільки цього року День прапора святкуватимуть під час священного місяця Рамадан, організатори планували «більш стриману» концертну програму з релігійними співами, а сам вечір хотіли закінчити колективним іфтаром (вечірній прийом їжі після молитви в місяць Рамадан – прим. ред.).

2014 року заходи до Дня кримськотатарського прапора проводили, зокрема, в Сімферополі та Києві.

Прапор кримських татар – це полотно небесного кольору із зображеним на ньому знаком – тамгою – золотого кольору. День кримськотатарського прапора заснували 2009 року.