У Києві проведуть низку заходів до річниці депортації кримськотатарського народу

Май 1, 2015 17:30Бачили: 29

У Києві проведуть вечір-реквієм за участю керівництва держави, громадських і політичних лідерів, глав дипломатичних місій іноземних держав в Україні, представництв міжнародних організацій, культурних, наукових діячів, керівників релігійних організацій. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури України.

 

План заходів зі вшанування 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу затверджений на засіданні уряду 29 квітня.

 

«15-18 травня буде проведено соціальну кампанію під назвою «Ми всі – кримські татари» і телемарафон, присвячені 71-й річниці депортації кримськотатарського народу. Серед мистецьких заходів, які будуть приурочені до Дня пам’яті про жертв депортації – виставка репродукцій картин Рустема Емінова із серії «Депортація» та мультимедійна інсталяції «Унутма» в Національному академічному театрі опери та балету імені Тараса Шевченка; фотовиставка в Національному музеї історії України та перегляд фільму «Хайтарма» в закладах культури по всій країні», – повідомляє прес-служба міністерства культури.

 

З нагоди трагічної дати на Майдані Незалежності відбудеться мітинг пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

 

18 травня – День пам’яті про жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. У цей день 1944 року до Середньої Азії з півострова відправили перший ешелон кримських татар.