У Генічеську проведуть автопробіг на честь Дня кримськотатарського прапора

Июнь 18, 2015 21:14Бачили: 47

26 червня в Генічеську проведуть автопробіг та урочистості до Дня прапора кримськотатарського народу. Таке рішення було ухвалене на засіданні організаційного комітету з приводу відзначення Дня прапора, повідомила заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова на своїй сторінці у Фейсбуці.

За її словами, у заходах під назвою «Гузель байрагим» візьмуть участь народний артист України Фемій Мустафаєв та народні колективи району.

На засіданні були присутні начальник відділу культури районної державної адміністрації Вікторія Сухорукова, директор районного будинку культури Альона Тютюник, керуюча справами виконкому Генічеської міської ради Ольга Осташевська та представники активу громад кримськотатарського народу населених пунктів, у яких компактно проживають кримські татари – міста Генічеськ, селищ Новоолексіївка та Партизани, сіл Стрілкове та Щасливцеве.

Прапор кримських татар – це полотно небесного кольору із зображеним на ньому знаком – тамгою – золотого кольору. День кримськотатарського прапора заснували 2009 року.

Тегі: