Триває набір учасників на тренінг для блогерів

Январь 20, 2014 07:45Бачили: 97

Набір учасників на тренінг «Як зробити гарне фото?» продовжено. Тренінг проводить Кримський Незалежний центр політичних дослідників і журналістів в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні.

Тренер: оператор-постановник в Центрі журналістських розслідувань, оператор телеканалу СТБ у Криму Олександр Хоменко.

Спів-тренери: голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму, шеф-редактор видання «Кримськотатарське питання», журналіст «Радіо Свобода» Володимир Притула,  редакторінформаційно-аналітичного порталу «Кримськотатарське питання online» Світлана Єрещенко.

Дата проведення: 25 січня 2014 р. (субота)

Місце проведення: м. Сімферополь

Участь у тренінгу є безкоштовною. Транспортні витрати учасникам з інших населених пунктів  Криму будуть відшкодовані, згідно з пред’явленими проїзними документами (залізничні, автобусні квитки). Учасники забезпечуються обідом, чаєм, кавою.

Відбір на тренінг відбуватиметься на конкурсній основі. Умовами відбору будуть: наявність блогу; наявність публікації та-або фото в блозі на тему: «Життя в мультикультурному регіоні – Крим», можливість взяти із собою пристрій с функцією фотографування.

З усіх питань телефонуйте: 095-033-27-18 або пишіть: sveta.ereschenko@gmail.com

Для того, щоб заповнити анкету, перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ODn47GR4KsmRxTNXxssaZ0EjK5TBTrD71_lbf2Cc7AE/viewform?edit_requested=true