Студенти зустрілися з родичами Мустафи Джемілєва

Декабрь 20, 2013 15:30Бачили: 21

Кримські студенти зустрілися з родичами народного депутата України, голови Меджлісу кримськотатарського народу з 1991 по 2013рр. Мустафи Джемілєва, а також зі свідками судових процесів, що проходили над правозахисником протягом 15-ти років. Захід відбувся у рамках виставки «Міллет ичюн…» («З молитвою про народ»), присвяченій 70-річчю Мустафи Джемілєва, у КРУ «Кримськотатарський музей мистецтв» в Сімферополі, повідомили в установі.

У зустрічі взяли участь студенти факультету журналістики та спеціальності кримськотатарської та англійської мови. На заході зі спогадами про сім’ю, про батьків виступили Васфіє і Діляра Джемілєва, Едіє Мурадасилова, а також активісти національного руху — Міляра Сеттарова, Ленура Зейтуллаєв , дружина Мустафи Джемілєва, голова ліги кримськотатарських жінок Сафінар Джемілєва, а також ветерани національного руху кримськотатарського народу.

На виставці представлені численні фотографії, документи, грамоти, нагороди, медалі, посвідчення та інші предмети — «свідки» подій, які охоплюють різні періоди правозахисної та громадсько-політичної діяльності Мустафи Джемілєва.

muzey

Фото КРУ «Кримськотатарський музей мистецтв»

Тегі: