Ресторани кримськотатарської кухні є популярними в Україні – експерти

Октябрь 30, 2015 09:33Бачили: 14

Ресторани, відкриті переселенцями в Україні, є популярними, зростає попит на кримськотатарську кухню. Про це на прес-конференції в Києві розповів політолог, автор проекту «Free Crimea» Тарас Березовець, повідомляє сайт Крим.Реалії.

«Частина відомих ресторанів Криму, в тому числі такий популярний, як «Мусафір» у Бахчисараї, були змушені виїхати на материкову Україну і відкрити свої ресторани з аналогічною назвою в українських містах. Сьогодні дуже популярними стають ресторани кримськотатарської кухні: вже відомий «Крим» на Майдані, «Мусафір» на Саксаганського, «Софра» на Подолі з дуже якісною кухнею. Безліч таких закладів відкриваються у Львові, де теж дуже багато наших переселенців, кримських татар», – сказав Березовець.

Протиставленням цьому, за його словами, є ресторанна індустрія в Криму. На півострові існує безліч проблем: не вистачає обслуговуючого персоналу, продукти, в основному, привізні, через це істотно підвищуються ціни.

«Вони не дають офіційно статистики, але з того, що я знаю, – середня завантаженість зараз становить приблизно 20%, у курортний сезон вона сягає 43-50%», – зазначив політолог.

Фахівці зазначають, що на півострові стали рідше відкривати нові кафе.

 

Тегі: