Продовжується тренінгова програма для кримських блогерів

Ноябрь 20, 2013 12:49Бачили: 81

У Криму продовжується тренінгова програма для блогерів.

Так, 7 грудня в Сімферополі відбудеться тренінг з просування блогів. Організатором тренінгу виступає Кримський Незалежний центр політичних дослідників і журналістів в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні.

Тренери: член консультативної ради міжнародної організації «Інтерньюз» Ленур Юнусов, (кандидатура другого тренера розглядається). Спів-тренери: голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму, шеф-редактор видання «Кримськотатарське питання», журналіст «Радіо Свобода» Володимир Притула,  редактор інформаційно-аналітичного порталу «Кримськотатарське питання online» Світлана Єрещенко.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Транспортні витрати учасникам з інших міст  будуть відшкодовані, згідно з пред’явленими проїзними документами (залізничні, автобусні квитки). Учасники забезпечуються обідом, чаєм, кавою.

Для подання заявки на участь у заході необхідно до 17.00 3 грудня 2013 року заповнити анкету (перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1mELw8QAj_DyUhKKONpdtxbEITm-Rjl415X7GyrPO92A/viewform). Відбір на тренінг відбуватиметься на конкурсній основі.

Умовами відбору будуть: наявність блогу; наявність публікації в блозі на тему: «Життя в мультикультурному регіоні — Крим».

Результати відбору будуть повідомлені потенційним учасникам не пізніше 5 грудня 2013 року.

З усіх питань звертайтеся за телефоном:  095-033-27-18.

Тегі: