Експонується виставка творів декоративного мистецтва

Январь 16, 2014 10:00Бачили: 44

У Сімферополі в рамках проекту «Кримський стиль» експонується виставка творів декоративного мистецтва «Крим з любов’ю». Виставка організована членами творчого об’єднання «Чатир-Даг» за підтримки Кримської організації Національної спілки художників України, художника Рустема Скибина і підприємства «Полімер Тех».

На виставці представлені роботи сорока кримських майстрів народних художніх ремесел. Серед робіт — різновиди кераміки і вишивки, ручне ткацтво, проекти інтер’єрів, ляльки, графічні роботи, розпис на склі та вироби ювілірного мистецтва, твори, виповнені у техніці батику, аплікації, створені з металу, дерева.

Як зазначають організатори, концепція виставки об’єднує художників різних спеціальностей, етнічної приналежності і віку, які виявляють інтерес до народного мистецтва кримських татар. Про популярність етностилю свідчить затребуваність учасників проекту на туристичному ринку, в оформленні ресторанів і кафе, музеїв та домашніх інтер’єрів, тощо.

Організатори відзначили, що мистецтво має здатність об’єднати людей різних політичних і релігіозних поглядів, і висловили надію, що ця виставка слугуватиме прикладом і стимулом до консолідації кримського суспільства.

Авторо проекту «Кримський стиль», відомий художник Мамут Чурлу звернув увагу на унікальність такої масштабної виставки.

Виставку можна відвідати з 10.00 до 17.00 (з понеділка по суботу) до 29 січня у Будинку художників, за адресою: К. Маркса, 13/16.