Духовні лідери Криму об’єдналися задля вирішення проблем релігійних громад

Февраль 18, 2015 12:01Бачили: 11

Духовні лідери Криму – Муфтій Криму хаджі Еміралі Аблаєв і Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар 17 лютого обговорили питання, пов’язані з релігійним життям жителів півострова і збереженням міжнаціональної та міжконфесійної злагоди на півострові. Про це повідомляє прес-служба Духовного управління мусульман Криму.

Релігійні діячі обговорили проблеми, які виникли як у мусульманських, так і православних громад. Йшлося про питання перереєстрації релігійних громад. Було ухвалено рішення від імені міжконфесійної ради «Мир – Дар Божий» звернутися до нинішнього глави Криму Сергія Аксьонова з проханням ініціювати перед Державною Думою Росії питання щодо продовження термінів перереєстрації юридичних осіб в Криму.

Муфтій Криму хаджі Еміралі Аблаєв і Митрополит Лазар порушили питання вартості комунальних послуг для релігійних організацій, які є обтяжливими для релігійних громад.

Тскож обговорили створення релігієзнавчої експертної ради з питань реєстрації релігійних організацій на території республіки.