До річниці депортації кримських татар в Україні запустять соціальну кампанію

Май 5, 2015 17:35Бачили: 29

До 71 річниці депортації кримськотатарського народу, яку Україна відзначатиме 18 травня, Міністерство інформаційної політики запустить спеціальну соціальну кампанію.

«У травні до 71 річниці депортації кримськотатарського народу ми запустимо комплексну соціальну кампанію, яка називатиметься «Ми всі – кримські татари». Кампанія проводитиvtnmczсь із використанням інструментів зовнішньої реклами у пресі, на радіо і на телебаченні», – повідомив радник міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський, інформує сайт Крим.Реалії.

Раніше Кабінет міністрів затвердив план заходів щодо вшанування 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу. Серед мистецьких заходів: виставка репродукцій картин Рустема Емінова із серії «Депортація» та мультимедійна інсталяції «Унутма» у Національному академічному театрі опери і балету імені Тараса Шевченка, фотовиставка у Національному музеї історії України та показ фільму «Хайтарма» по всій країні.

На майдані Незалежності відбудеться мітинг пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

18 травня – День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. У цей день у 1944 році до Середньої Азії з півострова відправили перший ешелон кримських татар.