Чубаров: Підготовка до Всесвітнього конгресу кримських татар завершена

Июль 27, 2015 04:03Бачили: 15

Про вдале завершення етапу підготовки до другого Всесвітнього конгресу кримських татар, який пройде в місті Анкара (Туреччина), повідомив у Фейсбуці голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Підготовча робота до другого Всесвітнього конгресу кримських татар, в роботі якого візьмуть участь повноважні делегації близько 200 кримськотатарських громадських організацій з України, Киргизії, Казахстану, Канади, Литви, Польщі, Росії, США, Румунії, Туреччини, Франції та інших європейських країн, успішно завершена», — пише Чубаров.

Місцем проведення Конгресу стане конференц-зал «Бількет Плаза», що вміщає 750 осіб. Організатори вибрали великий зал у зв’язку з величезною кількістю заявок представників кримськотатарських громадських організацій, охочих приїхати в Анкару в якості делегатів і гостей Конгресу.

До участі у роботі другого Всесвітнього конгресу кримських татар запрошуються всі кримськотатарські громадські, політичні організації та рухи, фонди, творчі спілки та колективи, національні ЗМІ, що визнають Курултай і Меджліс кримськотатарського народу в статусі єдиних представницьких органів кримських татар і керуються у своїй діяльності їхніми рішеннями.

Крім громадських організацій, планується, що на Конгрес будуть запрошені члени Меджлісу кримськотатарського народу, члени ревізійної комісії, голови регіональних меджлісів або особи які їх замінюють, представники Духовного управління мусульман Криму.

Перший Всесвітній конгрес кримських татар проходив у Сімферополі в травні 2009 року. Тоді в ньому взяли участь близько 800 делегатів — представники понад 160 кримськотатарських громадсько-політичних організацій з 12 країн.